پروژه ساخت انیمیشن PUBG

پروژه ساخت انیمیشن PUBG

شرکت Krafton Inc، ناشر بازی PUBG در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که آدی شانکار تهیه کننده ۳۶ ساله هندی – آمریکایی که بیشتری با آثاری همچون Dredd و Castlevania شناخته می‌شود، پروژه انیمیشنی جدید PUBG را خواهد ساخت. شانکار علاوه‌بر این سابقه کار در فیلم‌های The Grey یا بازی لیام نیسون و Killing Them Softly با نقش آفرینی برد پیت را در کارنامه دارد.

شرکت Krafton Inc، ناشر بازی PUBG در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که آدی شانکار تهیه کننده ۳۶ ساله هندی – آمریکایی که بیشتری با آثاری همچون Dredd و Castlevania شناخته می‌شود، پروژه انیمیشنی جدید PUBG را خواهد ساخت. شانکار علاوه‌بر این سابقه کار در فیلم‌های The Grey یا بازی لیام نیسون و Killing Them Softly با نقش آفرینی برد پیت را در کارنامه دارد. شانکار در اظهارات خود در اینباره می‌گوید: «به‌عنوان یکی از بازیکنان PUBG، از زمان انتشار این بازی در سال ۲۰۱۷ به‌شدت به رقابت در آن علاقه‌مند بودم. خوشحالم که Krafton برای این کار به من اعتماد کرده تا به‌عنوان یک فیلمساز به پیاده‌سازی دیدگاه‌های خود در این اثر بپردازم. مشتاقانه منتظر شروع این سفر هیجان انگیز هستم.»

«این پروژه از نظر من گامی دیگر در تحول ارتباط میان صنعت بازی و سینمای هالیوود است. بی‌صبرانه برای اشتراک نقطه نظراتمان با مخاطبان لحظه شماری می‌کنیم»

آدی شانکار

 CH Kim، مدیرعامل شرکت Krafton, Inc درباره عقد این قرارداد می‌گوید: «علاوه‌بر توسعه مداوم محتوای جدید و جذاب برای مخاطبان بازی PUBG، همکاری ما با آدی شانکار نشان‌دهنده گام جدیدی در استراتژی گسترش ابعاد دنیای این بازی به یک مجموعه‌ی چندرسانه‌ای است. ما از همکاری با شانکار برای ماجراجویی در دنیایی که این بازی را برای طرفداران زنده نگه داشته بسیار هیجان زده هستیم. به‌زودی و در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری از این پروژه انیمیشنی را با طرفداران در میان خواهیم گذاشت

این پژوه به‌عنوان جدیدترین اقدام سازندگان بازی PUBG برای گسترش شعاع عملکرد آن خارج از دنیای گیمینگ لقب می‌گیرد. پیش از این هم فیلم کوتاه و لایو اکشن Ground Zero با بازی دان لی به‌عنوان یکی از برنامه‌های سازندگان پابجی معرفی شده بود. علاوه‌بر این قرار است یک سریال کارآگاهی با بازی جاناتان فریکس با نام Mysteries Unknown: Birth of the Battlegrounds نیز ساخته شود.

برچسب ها: بازی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.